O mnie

EDYTA SOWIŃSKA

Projektantka wnętrz, absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Oferuję kompleksowe rozwiązania w ramach projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych głównie na terenie Oświęcimia, Katowic i Krakowa, ale również całej Polski. Dodatkowo świadczę usługi w zakresie HOME STAGING, profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub najmu.

Architektura wnętrz to dla mnie absolutna kopalnia inspiracji i fascynacji wnętrzami, stylami i formami. Magiczny świat nieograniczonych możliwości tworzenia i kreowania przestrzeni.

W swojej pracy dbam o to, aby każdy projekt był indywidualny i miał swoją „duszę”. Lubię łączyć różne style i formy w jedną spójną całość, dzięki czemu wnętrza stają się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Dominuje w nich prostota, funkcjonalność, wysoka jakość dobranych materiałów a także odważne zestawienie barw i tekstur.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów zawsze staram się, aby moje projekty były dostosowane do ich potrzeb i dopracowane w najdrobniejszym szczególe, zapewniały poczucie komfortu i wygody.

Z przyjemnością przeprowadzę Państwa przez cały proces inwestycyjny, począwszy od koncepcji aż po nadzór autorski.

Zapraszam do współpracy,